Provádíme rekonstrukce koupelen a bytového jádra ve Zlíně a okolí podle Vašeho přání. Poskytneme Vám našeho odborného poradce, který přijede až k vám do domu nebo bytu. Poradíme Vám a budeme plně k dispozici v průběhu celé rekonstrukce koupelny, od návrhu designu až po výběr materiálu .

Rozlučte se se starou umakartovou koupelnou, rekonstrukce bytového jádra změní vaši koupelnu k nepoznání. Rekonstrukce koupelny v panelákovém bytě patří k častým požadavkům našich zákazníků. Při rekonstrukce zpravidla vybouráme celé stávající jádro a dle možností instalace vám postavíme zbrusu novou koupenu a toaletu. Celý proces trvá pouze několik dní, odměnou za trochu dočasného nepohodlí vám bude koupelna podle vašich představ a požadavků.

Podle typu existujícího jádra můžete volit mezi koupelnou s toaletou (spojení obou místností) nebo oddělenou toaletou. Obvyklá velikost koupelny v panelovém době vyžaduje maximální využití prostoru při zachování praktičnosti a využitelnosti. Současná nabídka obkladů, dlažeb i zařizovacích předmětů nabízí nespočet možností pro to, aby se vaše nová koupelna stala nejen praktickým, ale i příjemným a designově zajímavým prostorem bytu.

Při rekonstrukci koupelny používáme kvalitní materiály (koupelnové obklady a dlažby, sanitární keramika, vany, sprchové kouty, vodovodní baterie), jak od českých, tak i zahraničních výrobců.

Rekonstrukce koupelen provádíme od jednoduchých, ekonomicky nenáročných koupelen v panelových domech až po luxusní koupelny v rodinných domech.


Při rekonstrukci koupelny a bytového jádra Vám nabízíme tyto služby:

 

• zednické práce
• montáže sádrokartonu
• topenářské práce
• elektrikářské práce
• instalatérské práce
• malířské a natěračské práce